loading
جستجو   :  

فروش سنگ لاشه سنگ ورقه ای دماوند

سنگ لاشه سنگ ورقه‌ای دماوند به دلیل طبیعت منحصر به فرد،  مقاومت بالا و ظاهر چشم‌گیر، جزء محبوب‌ترین انواع سنگ‌های ساختمانی در بازار است. در این مقاله به بررسی مزایا و معایب فروش سنگ لاشه دماوند می‌پردازیم. 

۱. مزایای فروش سنگ لاشه دماوند
- ظاهر زیبا: سنگ لاشه دماوند از لحاظ طرح و زیبایی، قابل رقابت با بسیاری از سنگ‌های دیگر است. با توجه به چگالی بالا و طراحی زیبای آن، یکی از بهترین و محبوب ترین سنگ‌های ساختمانی برای استفاده در داخل و خارج از ساختمان هستند.

- مقاومت بالا: سنگ لاشه دماوند از ترکیبات بسیاری از سنگ‌های مختلف تشکیل شده است و ترکیبی از شیشه و چوب‌های خشک که به همراه هم فشرده می‌شوند. این ترکیبات باعث می‌شود که سنگ لاشه دارای مقاومت و با دوامی بالا نسبت به سایر انواع سنگ باشد.

- نرمی و قابلیت انعطاف پذیری: در حالی که سنگ لاشه دماوند تنها با سنگ به شمار نمی‌رود، با این حال می‌توان آن را محبوب به دلیل نرمی و انعطاف پذیری بالا آن نسبت به سایر سنگ‌های رسوبی دانست. این مورد باعث می‌شود که آن را در زیر ساخت‌های خاصی، مانند ساخت کف‌پوش، پوستر و نمایه‌طراحی مورد استفاده قرار دهند.

۲. معایب فروش سنگ لاشه دماوند
- هزینه زیاد: وجود مواد معادنی پایین در سنگ لاشه دماوند، به معنی این است که قیمت آن زیاد است. هزینه‌های با نرخ کم و موجودی بازار نگرانی‌های افزایش قیمت برای بسیاری از فروشندگان سنگ لاشه دماوند را ایجاد کرده‌است.

- دشواری در نصب: مقاومت بالای سنگ لاشه دماوند به علت ترکیبات خشک بودن ، باعث می شود سختی نصب براي گلها و يا موقعي كه ديوار به شدت كنسل مي شود مرتفع شود. برای نصب به صورت صحیح و همچنین نگهداری، تخصص و تکنیک خاصی نیاز دارد.

با توجه به مزایا و معایب فروش سنگ لاشه دماوند ، بهتر است قبل از خرید آن، اطلاعات کافی در مورد آن را بدست آورده و تصمیم به خرید بگیرید.

اگر شما به دنبال استفاده از سنگ لاشه دماوند برای پروژه خود هستید، باید مزایا و معایب آن را بشناسید، تا بهترین تصمیم را بگیرید. 

مزایای فروش سنگ لاشه دماوند:

1.ظاهر زیبا: سنگ لاشه دماوند به دلیل طرح‌های زیبا، در کنار مقاومت بالا، به یکی از بیشترین انواع سنگ‌های ساختمانی و همچنین سنگ کف‌پوش تبدیل شده است. 

2. مقاومت بالا: سنگ لاشه دماوند، یکی از بهترین سنگ‌های ساختمانی برای استفاده در ساختمان‌ها و فضای باز است. با توجه به ترکیب مواد خشک این سنگ، مقاومت بالایی را در برابر ضربات و سایش نشان داده است.

3. نرمی و قابلیت انعطاف: قابلیت انعطاف بالا و نرمی سنگ لاشه دماوند، سبب توسعه آن در زیر ساخت‌های خاصی مانند کف‌پوش، و نمای طرح‌های زیبا شده است.

4. پایین نگهداری: سنگ لاشه دماوند برای نگهداری ساده‌تر نسبت به همه سنگ‌ها به شمار می‌رود. در واقع، با توجه به مقاومت بالا، بسیاری از فعالیت‌ها و نگهداری آن به حداقل می‌رسد. 

معایب فروش سنگ لاشه دماوند:

1. هزینه زیاد: هزینه خرید سنگ لاشه دماوند نسبت به بسیاری از سنگ‌های دیگر، گران تر است در نظر داشته باشید که بیشترین هزینه را برای جمع آوری، برش و حمل آن به سایت پروژه تهیه می‌شود.

2. نصب سخت: نصب سخت و دشوار سنگ لاشه دماوند نیازمند تخصص و تکنیک خاصی است. چون این سنگ، با توجه به مقاومت شدید و انعطاف کمی که دارد، برای برش و نصب به جاهائی که صنعتِ آن در دسترس نباشد موفقیت نخواهد داشت.

با توجه به مزایا و معایب فروش سنگ لاشه دماوند، باید به دقت بررسی و استفاده از امکانات و مشاوره های حرفه ای تر و رعایت شرایط نصب آن بر روی سطح هدف، تصمیمات مناسبی در این زمینه اتخاذ کرد.

● پیمانکاری سنگ لاشه در تهران

● آرشیو اخبار

● توضیحات کامل در مورد.

 

تاریخ درج  :  1402/3/8  

ارسال نظر 
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن پیام  :

   
تصویر امنیتی